Jakuzzi

Hydroterapia, Masáž, Detoxikácia, Relaxácia, Omladzovanie pokožky

V posledných rokoch sa aj na Slovensku dotýka wellness kultúra čoraz širšej vrstvy obyvateľov. Mnohí z nás už rozpoznali dôležitosť toho, že si svoje zdravie musíme chrániť a spraviť všetko v záujme jeho zachovania. Musíme dbať v dostatočnej miere na zdravé stravovanie, zdravý životný štýl. Počas nášho každodenného života sa do nášho organizmu dostáva veľké množstvo toxických látok, stačí si pomyslieť na znečistené ovzdušie. Nemôžeme dostatočne často zdôraznovať dôležitosť prevencie.
Používanie jakuzzi vám pomohla pri udržaní si vášho zdravia. Snažíme sa o to, aby ste zážitky a výhody, ktoré poskytuje wellness, mali možnosť zažiť nielen niekoľko krát do roka, ale po celý rok, po celé roky. Ak ste zdravý a cítite sa dobre, a dokážete sa po namáhavom dni dostatočne zregenerovať, svoje každodenné povinnosti viete vykonávať vyrovnanejšie a efektívnejšie.

 

Hydroterapia

Výsledky výskumov dokazujú, že hydroterapia vyvíja fyziologicky pozitívne účinky. Miešanina tepla, vztlakovej sily a masáže podporuje relaxáciu, liečbu a tok pozitívnej energie.

Ošetrenie vodou je jednou z najbezpečnejších metód v liečbe rôznych ochorení. Táto metóda (hydroterapia) je známa a používaná už niekoľko storočí. Účinky vírivého pohybu, vztlakovej sily, tepla a odporu podporujú zmiernenie fyzikálnych a duševných ťažkostí.

 

Masáž

Vodná masáž rôznych častí tela, s cieľom hlbkovej relaxácie a uvoľnenia napätých svalov. Výsledky výskumov potvrdzujú, že masáž má hodnotu terapie, znižuje bolesť poškodených svalov. Masáž stimuluje krvný a lymfatický obeh, zlepšuje fyzickú funkciu tela, podporuje odstraňovanie toxických látok.

 

Detoxikácia

Pravidelné používanie horúceho kúpeľa zvyšuje prirodzenú schopnosť organizmu odstranovať toxické látky, výsledkom čoho je vyššia energetická hladina, zdravšia pokožka a lepšie fungovanie imunitného systému, čo je dôležité pre zachovanie duševného a telesného zdravia.

 

Relaxácia

Je stav organizmu bez svalového napätia a stresu. Relaxačná terapia vracia harmóniu a duševnú pohodu, odstranuje telesná a duševné napätie. Procedúry v bazénoch sú šetrné a jemné, schopné znižovať stresom vyvolané napätia a fyzické stavy.

 

Omladzovanie

Navrátenie mladistvej vitality a vzhľadu. Kúpanie sa v bazénoch znižuje stres, vyvoláva pocit pokoja, harmónie a relaxácie, výsledkom čoho je kľudnejší spánok. Zlepšenie kvality spánku je bezprostredným výsledkom hydroterapie a tým pádom prispieva aj k obnovenému, energickému stavu. Ozón má tú vlastnosť, že má silné dezinfekčné účinky, ničí baktérie, vírusy aj plesne.